Ana sayfa > Haberler > İçerik

Bakım ve bakım bilgi paslanmaz çelik dirsek damgalama

Apr 18, 2018

(Aşağıda paslanmaz çelik dirsek anılacaktır) dirsek damgalama paslanmaz çelik su boru, Buhar borusu, gaz boru ve petrol boru hattı bağlantısında kullanılan Yumuşak demirden yapılır. Rengi siyah, dik açı kamber, mükemmel kalite, aşınma direnci, zarar kolay değil var.

Nasıl korumak ve sürdürmek için

Kullanımda, o kuru tutulmalıdır, titanyum kalsiyum türü 150 C 1 saat boyunca kurutulmuş, düşük hidrojen türü 200-250 C 1 saat boyunca kurutulmuş (kurutma tekrarlanan değil, aksi takdirde cilt kolayca kırık ve soyulmuş), petrol ve oth yapışmasını cilt önlenmesi er kir böylece karbon içeriği ve kaynak kalitesini artış önlemek için parçaların.

Direnci ısı ve direnç giymek (oksitleyici asit, organik asit, kavitasyon) bir bazı korozyon direnci, paslanmaz çelik dirsek olmasına rağmen genellikle enerji santrali, kimya, petrol ve diğer ekipmanlar kullanılır. Ama kaynaklanabilirlik kötüdür. Kaynak teknolojisi, ısıl işlem koşulları ve uygun kaynak elektrotları dikkat edilmeli.

Kaynak sırasında karbür korozyon direnci ve mekanik özellikleri, paslanmaz çelik dirsek azaltacaktır tekrarlanan Isıtma tarafından çöktürülmüş.

Uyuşturucu deri titanyum kalsiyum türü ve düşük hidrojen türü vardır. Ti CA türünü AC ve DC için kullanılabilir ancak paslanmaz çelik dirsek DC güç mümkün olduğu kadar AC kaynak sığ ve aynı zamanda kırmızı olduğundan kullanabilirsiniz.

Sonra kaynak, sertleştirilmiş özelliği büyüktür ve belgili tanımlık çatlamak kolayca elde edilir. Krom elektrot bükme aynı türde kaynak için kullanılırsa, fazla 300 derece için önceden ısıtılmış ve yavaş 700 derece için kaynak sonrası soğutma olmalıdır. Weldment ısıl kaynak sonrası olamaz, krom nikel paslanmaz çelik dirsek kullanılmalıdır.

Krom 17 paslanmaz çelik dirsek, korozyon direnci ve kaynaklanabilirlik, geliştirmek için uygun bir şekilde artış istikrar öğelerin Ti, Nb, Mo miktarını ve benzeri kaynaklanabilirlik krom 13 paslanmaz çelik dirsek iyidir. Krom paslanmaz çelik dirsek aynı tür kullanırken, ısıtılmış 200 derece üzerindeki sıcaklıklarda ve kaynak sonrası 800 derece huylu. Weldment ısıl olamaz, krom nikel paslanmaz çelik dirsek kullanılmalıdır.