Ana sayfa > Haberler > İçerik

Flanş sınıflama yöntemi

Dec 08, 2017

Flanşlar da flanşlar veya flanş denir. Bir flanş boru ve boru sonuna kadar bağlı Vana, boru bağlandığı bir parçasıdır. Flanş delik vardır ve yakın iki Flanş cıvataları olun. Flanş bir yastık ile kilitlendi. Dişli bağlantı (kablo bağlantısı) flanşlar flanş, kaynak flanşlar ve flanşlar.

Flanş sınıflama yöntemi

Kimyasal endüstri standardı göre 1: ayrılmaz flanş (Eğer), (Th), Dişli flanş kaynak flanş, kaynak popo (SW) halka gevşek flanş (PJ/SE), kaynak üzerinde yaka gevşek flanş, soket plaka flanş (PL), boyun flanş (aşağı), toplatılmış flanş (çok), kaynak kapak (PJ/RJ) (BL (S)) astar flanş, flanş (BL).

2, Petrokimya endüstri standardı (PT) göre: Dişli flanş, flanş, flanş (aşağı) (SO), soket kaynak flanş (SW), gevşek flanş, flanş kapak (LJ) (değil unutmayın).

3, makine endüstri standardı göre: ayrılmaz flanş, kaynaklı flanş, kaynak plaka flanş halkası gevşek plaka kaynak popo flanş, kaynak yüzük gevşek plaka flanş, flanş halkası gevşek plaka flanş, flanş kapak.

4, Ulusal standardına göre: ayrılmaz flanş, Dişli flanş, flanş, kaynak popo ve toplatılmış flanş toplatılmış soket flanş, boyun kaynak popo flanşlar, yüzük plaka flanş halkası gevşek plaka kaynak popo flanş halkası gevşek plaka flanş, kaynak, kaynak flanş halkası gevşek plaka flanş, flanş kapak.