Ana sayfa > Sergi > İçerik

Soket boru bağlantı parçaları ve boru bağlantı parçaları üretim standardı işleme yöntemi

May 09, 2018

Yuva borusu, iç çapa bağlı plastik sarım yapısı duvar borusunun biraz daha büyük dış çapına sahip bir plastik sarımlı duvar borusunun düz bir boru kesitini içerir. Düz boru bölümünün ucunun iç duvarı, genleşme kauçuk halkasının yerleştirilmesi için bir halka ile donatılmıştır ve sızdırmazlık oluğu, genleşme kauçuk halkası ile gömülüdür. Bir boru ile bir soket bağlayan bir boru. Dökme demir boru ve aside dayanıklı seramik boruda sıklıkla kullanılır. Tüpün diğer ucuna bir tüp takın, boşlukta çamaşır veya asbest ipini doldurun ve ardından yapıştırıcıyı (çimento, asite dayanıklı çamur, vb. Gibi) doldurun ve sızdırmazlık amacına uyun.

1. soket boru bağlantı parçaları performansı

Soket boru bağlantı parçalarının ana malzemesi paslanmaz çelikten üretilen paslanmaz çeliktir. Üretilen soket boru bağlantılarının kalitesini sağlamak için soket boru bağlantı parçaları üretmeden önce paslanmaz çeliği kontrol edin.

1, yol: boru bağlantılarının çapı, boru boyutuna göre üretilen DN15-DN1200 olduğunu. Aksi halde üretilen boru bağlantı parçaları üretim ölçeğine uygun değildir ve kalifiye garanti alınamaz.

2, duvar kalınlığı: boru bağlantı parçaları duvar kalınlığı SCH5-SCH160, üretilen tüplerin duvar kalınlığı hatası 5 mm'den fazla değildir ve kalınlıkta önemli bir fark yoktur. Üretilen boru bağlantılarının aynı kalınlıkta olmasını sağlar, bu da kullanımda hasara neden olmaz ve kullanım işlevini etkiler.

3. Soket boru bağlantılarının özellikleri

Anti-korozyon önleyici. Asit alkali direnci. Uzun servis ömrü, uygun fiyat hesaplaması, düzgün yüzey, asit ve alkali direnci, yüksek sıcaklık dayanımı, uygun fiyat hesaplaması, güzel görünüm, güçlü doku ve performans.

4, soket boru bağlantı parçaları kullanımı: soket boru bağlantı parçaları ağırlıklı olarak su, içecek, bira, gıda, petrol kimyasal, nükleer güç, makine, tıbbi ekipman, kimyasal gübre, gemi yapımı, su geçirmez tedavi, boru vb kullanılır ve göstermek kullanım alanında iyi kullanım değeri.

5, yuvarlanma yöntemi: genellikle kalın cidarlı boru iç jant için uygun mandrel kullanmayın.

Üç. Boru bağlantı parçaları için sızıntı tespit yöntemi

Kaçak akı tespitinin temel prensibi, ferromanyetik malzemenin yüksek geçirgenliğine dayanmaktadır. Dirsek korozyon kusurunun geçirgenliği, dirseğin geçirgenliğinden çok daha küçüktür. Dirsek uygulanan manyetik alanın altında mıknatıslanır. Dirsekte bir kusur olmadığı zaman, manyetik kuvvetlerin çoğu çelik borudan geçer. Bu sırada manyetik kuvvet eşit olarak dağıtılır; Dirsek eğildiğinde, dirsek eşit olarak dağıtılır. İç kusurlar meydana geldiğinde, manyetik alan çizgileri bükülür ve bazı manyetik hatlar çelik borunun yüzeyinden dışarı sızar. Mıknatıslanmış dirseğin yüzeyinde tespit edilen kaçak akısı, kusurun var olup olmadığını belirlemek için tespit edilebilir.