Ana sayfa > Hakkımızda

Cangzhou Sinhoo boru hattı imalatı Co, Ltd 1990 yılında kurulmuş Mengcun Canghai boru ek parçaları fabrika dayalı kurulmuştur. Boru montaj sermaye - Mengcun Hui özerk İlçesi, Cangzhou City, Hebei Eyaleti, Çin yer alır.

Bizim şirket uzmanlaşmış üretim çelik flanş, kör flanş, dirsek, tee, çapraz, Redüktör, potansiyel satış bileşenleri yüksek, düşük basınç eyer, boru kap ve diğer dizi. İlk yerli üreticilerin üretim flanş, boru ekleme parçaları ve potansiyel satış bileşenleri, kimyasal analiz, Metalografik muayene, fiziksel test, tahribatsız muayene ve diğer gelişmiş algılama yeteneği ile diğer dizi biriyiz. Karbon çelik, paslanmaz çelik, alaşımlı çelik ve çeşitli malzemeler flanşlar, boru ekleme parçaları ve boru hattı Serisi ürünler farklı standartlarının üretebilir. (Gelişmiş flanş ve boru montaj üretim hattı, ara frekans itme sistemi, işleme, soğuk şekillendirme ile donatılmış, ekstrüzyon, ısıl işlem ve diğer enfes zanaat sıcak.) Ve büyük yerli çelik fabrikaları ile uzun vadeli istikrarlı işbirliği ilişkileri korumak, çok yıllık Ajan karbon çelik üreten Dikişsiz borular Tianjin Dikişsiz çelik, Baotou çelik, Bao Çelik ve diğer büyük çelik fabrikaları tarafından.

Sinhoo sadece mükemmel bir Kurumsal İmaj belirledi, ama aynı zamanda iyi bir üne uluslararası kazanır ve müşteriler ile yerli, kurulan istikrarlı işbirliği ilişkileri ve ürünlerimiz Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Güneydoğu Asya için verilir ve diğer ülke ve dünya içtenlikle hoş geldiniz arkadaşlar uluslararası ve Yurtiçi tüm bölgeleri ziyaret edin ve pazarlık gel, her zaman birinci sınıf ürünler ve en kaliteli hizmeti ile sağlayacağız!